Size En Uygun Cihazı Beraber Seçelim

İşitme uzmanlarımız sizin için en uygun cihazı en makul şartlarda almanız için desteğe hazır. 

AUDIO SERVICE

İşitme uzmanlarımız sizin için en uygun cihazı en makul şartlarda almanız için desteğe hazır. 

Seriler

AUDIO SERVICE

OCCLUMATIC

Audio Service teknolojisi ile Occlumatic özelliğini kullanıma sunduk. Oclumatic ile işitme cihazı, kullanıcının belirli ses modelini tanır ve bunu sinyal işlemeye entegre eder. Sesin en kesin hakini duyarsınız.

MEKANSAL NOKTA

Spatial Spot ile, öne odaklanan bir konuşmada bile, işitme cihazı kullanıcısı çevreyi duyabilir, çünkü mekansal ses karışır, böylece kullanıcının çevre ile bağlantısı kesilmez.

DOĞRUDAN SES AKIŞI

G5, akıllı işitme için iPhone'lardan Doğrudan Ses Akışı özelliğine sahiptir. G5 teknolojisi, işitme cihazlarınızı iPhone'a ve dolayısıyla aileye, arkadaşlara, navigasyon uygulamasına veya en son iTunes çalma listesine tamamen otomatik olarak ve ek cihazlar olmadan bağlar.

GENİŞLETİLMİŞ DİNAMİK ARALIK

Genişletilmiş dinamik aralık, işitme cihazının tüm programlarında fark edilir bir bozulma olmadan farklı hacim ve yoğunluktaki sesleri ve gürültüleri algılamayı mümkün kılar. Bu, müzik dinlerken çok kullanışlı oluyor.

Ne kadar erken o kadar iyi.

İşitmedeki değişiklikleri belirleme ve anlama.

İşitme, yaşam kaliteniz için çok önemlidir. Kulaklarınıza dikkat edin! Yavaş yavaş azalan bir işitme yeteneğinin ilk belirtilerini belirlemek genellikle zordur – bunun nedeni, artık duymadığınız şeylerin başlangıçta beyniniz tarafından depolanmış deneyimlerden desteklenmesidir. Ancak uzun vadede ses sinyallerini algılama ve deşifre etme yeteneğini kaybeder. Bu nedenle: işitme kaybı ne kadar erken tespit edilir ve düzeltilirse o kadar iyidir. Yine de, olağan işitsel izlenimler ilk başta değişmeden kaldığı için, pek çok kişi işitme kaybının ilk belirtilerini ya neredeyse hiç fark etmez ya da uzun süreler boyunca hiç fark etmez ve bu nedenle onları görmezden gelirler.

AUDİO SERVICE